Aprašymas

Prabangiame Vilniaus rajone Valakupiuose-Valakampiuose, pušyne, parduodamas sklypas, kurio plotas 7,36 arai.
Taisyklingo, lygaus stačiakampio formos sklypas, su kaimynais ribojasi tik iš vienos pusės, iš kitų pusių apsuptas žalios zonos.
Įvažiavimas iš Nemenčinės plento ir Nugalėtojų gatvės pusių (asfaltuotas).
Sklype įvesta elektra, TEO internetas (įvedinėjamas šviesolaidinis), dujos, miesto vanduo, kanalizacija vietinė, tačiau yra galimybė prisijungti prie miesto.
Esantis mažas medinis namelis yra nugriovimui (galime nugriauti), užstatymas 25%.
Labai geras susisiekimas su visais miesto rajonais ir prekybos centrais tiek nuosavu, tiek visuomeniniu transportu.
Artimiausias autobusų sustojimas vos už kelių šimtų metrų, kur stoja du miesto autobusai. Už 800 metrų yra troleibusų mazgas, kur tiek troleibusai, tiek greitieji autobusai nukreipti į visus miesto rajonus.
Artimiausia parduotuvė "Maxima" vos už kelių šimtų metrų, ten rasite ir vaistinę bei kavinę. Šalimais yra "Baltija - Amerika" klinikos.
Kilometro - dviejų atstumu išsidėstę prekybos centrai IKI, Norfa, paštas ir įvairios kavinės.
Tik penkios min. ir pasieksite Siemens areną bei ne vieną sporto klubą, baseiną ir kitus aktyviam poilsiui skirtus objektus.
Taip pat, kilometro - poros atstumu randasi privatūs ir valstybiniai darželiai, mokyklos, universiteto mokomosios katedros, stadionas, kuriame bet kuriuo laiku galite nemokamai sportiškai praleisti laiką.
Gretimai eina dviračių takas, kuris sujungia Antavilius su Centru, o artimiausiu metu ir su Nemenčinės miestu.
Visu paros metu, visais sezonais, visada kvėpuosite gaiviu oru, tuo pačiu turėdami ir visus miestiečiui reikalingus patogumus.
Su rimtai nusiteikusiais pirkėjais galimos derybos!


Telefonas: +370 644 444 69
Plotas: 7.36 arai