Spausdinti

Parduodamas puikus 185 kv.m. ploto namas Antaviliuose, šalia Vilniaus

PERŽIŪROS: Peržiūrų iš viso 2683, šiandien peržiūrėjo 11.   Sukūrimo data: 22.03.2019 15:47:43
PARDUODAMA
Parduodamas puikus 185 kv.m. ploto namas Antaviliuose, šalia Vilniaus
Namai, 5 kambariai, Vilnius

KAINA: 189000 EUR Kaina

Objekto ID:
47
VEIKSMAS:
PARDUODAMA
NT RŪŠIS:
NAMAI
ADRESAS:
Vilnius, Antaviliai
KAINA:
189000 EUR Kaina
Aprašymas:

Parduodamas puikus namas Antaviliuose, šalia Vilniaus:

Namas yra dviejų aukštų 185 kv.m. ploto.

Nekilnojamasis turtas yra Antavilių gyvenvietėje, kuri priklauso Antakalnio seniūnijai. Ši seniūnija - šiuo metu didžiausia Vilniaus miesto zona, į šiaurės rytus nuo miesto centrinės dalies, kairiajame Neries krante, esanti aukščiau Vilnios žiočių. 
Antakalnio vakarinė dalis užima Neries slėnio terasą, rytuose prie jos šliejasi miškingas Antakalnio - Sapieginės kalvynas.
Pietinėje dalyje yra Vilnios slėnio šlaitas, kelios didelės kalvos bei Kalnų parkas. Į šiaurę nuo Antakalnio yra Valakampiai, Turniškės, Ežerėlio vasarvietės, sodų bendrijų teritorijos. 
Antakalnis - didžiausia ir miškingiausia Vilniaus dalis. Antavilių gyvenvietė yra dešinėje Nemenčinės plento pusėje, šalia Antavilio ežero, prie Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono sankirtos. Pietvakarinėje gyvenvietės dalyje susiformavęs individualių gyvenamųjų namų kvartalas (dominuoja XX a. 9-10 dešimtmetyje statyti gyvenamieji namai, iš kurių didžioji dalis yra rekonstruoti), šiaurės rytinėje dalyje yra sodų bendrijos teritorija, kurioje yra tiek sodo namų, tiek naujų individualių namų. 
Namas yra sodų bendrijos teritorijoje, akligatvyje Antavilių Sodų 2-iosios gatvės pabaigoje. Šalia namo ir sklypo yra nedidelis tvenkinys. Atstumas iki Antakalnio mikrorajono, kuriame pilnai išvystyta socialinė infrastruktūra, apie 10-11 km. 
Antakalnyje veikia švietimo įstaigos - universitetai, kolegijos, vidurinės ir pagrindinės mokyklos, vaikų lopšeliai - darželiai ir specialiosios paskirties ugdymo įstaigos, gydymo įstaigos - ligoninės, klinikos, poliklinikos ir kita, taip pat policijos komisariatas, gaisrinė, pašto skyriai, įsikūrusios užsienio šalių ambasados ir konsulatai. Keli didesni prekybos centrai yra Nemenčinės plente. Privažiavimas iki pat objekto yra geras, objektas pasiekiamas važiuojant Nemenčinės plentu, vėliau asfaltuotomis sodų gatvėmis. Atstumas nuo Nemenčinės pl. iki vertinamo turto - apie 350 m. Susisiekimas su miesto centru individualiu transportu ne piko ir piko metu yra geras Artimiausia visuomeninio transporto stotelė yra apie 500 m atstumu, Nemenčinės plente. Parduodama žemės sklypo (0,0655 ha), kurio plotas 0,1155 hektaro, Vilniaus m. k.v. Paskirtis: žemės ūkio (naudojimo būdas: mėgėjų sodų žemės sklypai ir sodininkų bendrijų bendrojo naudojimo žemės sklypai); vertinama žemės sklypo dalis naudojimosi tvarkos nustatymo plane pažymėta indeksu 35-1. 
Žemės sklypo dalis yra stačiakampio formos. Reljefas - lygus. Sklype stovi 67,00 kv. m užstatyto ploto sodo pastatas (1S1p). Sklypo dalies teritorija neaptverta. Sklypas ribojasi su asfaltuota privažiavimo gatve, vienu neužstatytu sodų sklypu ir keliais užstatytais sodų sklypais. Žemės sklypas suformuotas atliekant preliminarius matavimus. Sklypo ir namo planas pateiktas prieduose.

 

Telefonas: +370 644 444 69

Plotas: 185 kv.m.

Kambarių skaičius:
5
Visas plotas:
185 m2

Sklypas.lt paskolos skaičiuoklė:

Mėnesinis mokestis : EUR

Permoka: EUR

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Palikite komentarą.
 
Similar listings