Aprašymas

SKLYPAS: Sklypo plotas apie 6 arų (5,85). Yra kadastriniai matavimai. Sklypas įregistruotas Registrų Centre. Sklypas aptvertas tinkline tvora.

PRIVAŽIAVIMAS: Prie sklypo veda atskiras nuosavas privažiavimas su rakinamu užtvaru(privažiavimas nėra servitutinis, o yra atskiras, nuosavas).

PASTATAI ir KITA: Yra statomo mūrinio namo betoniniai monolitiniai pamatai ir perdengimas, pamatai ir
perdengimas yra monolitiniai. Po visu namu yra rūsys - 2,00 - 2,25 m gilumo, rūsyje galima įrengti pirtį, arba treniruoklių salę, arba dirbtuves ar vaisių/daržovių saugyklą.

Pastatyta pirmo aukšto mūrinės sienos iš baltų silikatinių plytų, sienų storis 2,5 plytos su oro tarpu.

Liko pastatyti stogą, arba statyti antrą aukstą (mansardą), o po to stogą. Taip pat yra palikta atsarginių statybinių medžiagų, baltų silikatinių plytų apie 3.000,
trys betoniniai gisonai, kuriuos galima panaudoti kanalizacijos šuliniui.

Šalia yra senas medinis vasarnamis, vasarnamyje yra sausas rūsys, kur laikomi vaisiai ir daržovės.

ELEKTRA: vienfazė, su galimybe pajungti tri-fazę elektrą. Įrengtas elektroninis elektros skaitiklis. Yra pažyma iš "Lesto" elektros tinklų, kad įsiskolinimų nėra.

VANDUO: vasarinis, yra vasarinis vandentiekis. Taip pat yra iškastas atskiras šulinys 12 gisonų. Taip pat yra galimybė prisijungti prie UAB "Vilniaus vandenys" miesto vandens trasos, atstumas nuo sklypo iki miesto vandens trasos pajungimo tik 30 metrų. Aplinkui nuolat gyvenančių žmonių skaičius kasmet didėja, dauguma yra prisijungę prie UAB "Vilniaus vandenys" vandentiekio tinklo.

DUJOS: Atstumas iki dujų trasos apie 200 metrų. Yra vedamos derybos dėl sodo bendrijos galimybės prisijungti prie minėtos dujų trasos.

KITI PRIVALUMAI: greta yra besiribojantis 5,5 arų sklypas be šeimininkų, kurį galima įsigyti iš varžytinių aukciono būdu už simbolinę kainą ir prijungti prie savo sklypo.

VIETA: Rami vieta šalia miško. Miškas iš dviejų pusių. Grynas oras, sklypas randasi per vidurį, toli nuo važiuojamos dalies.

SAUGUMAS: Aplinkui daug nuolat gyvenančių šeimų, kurių kiemuose įrengtos video-kameros ir stebėjimo sistemos.

ATSTUMAI:Atstumas iki asfaltuoto pagrindinio kelio apie 500 metrų, atstumas iki
Salininkų autobusų sustojimo apie 900 metrų. Atstumas iki Vilniaus miesto centro
apie 12 - 13 km, važiuojant Eišiškių plentu.

RYŠIS IR INTERNETAS: Aplinkui yra telefono ir interneto linijos.

SAVIVALDYBĖ IR SENIŪNIJA: Vilniaus misto savivaldybė, Naujininkų seniūnija.