Aprašymas

Parduodamas namas/sodyba/vasarnamis Nausėduose Skuodo rajone, gyvenimui arba kaip sodyba. Namas su ūkiniu pastatu ir 30 arų žemės sklypu.

Žemės sklypas su priklausančiais statiniais: pavėsinė, šulinys, garažas, tvartas ir ūkinis pastatas, bei namas-sodyba.

Sodyboje: gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas, kuriame garažas, įrengta vasarinė virtuvė su baldais, ūkinės patalpos. Aplink sodybą yra 30 arų žemės. Padėti pamatai 40 kv.m. šiltnamiui, yra 8 vaismedžių sodas, vaiskrūmiai. Abiejuose pastatuose vandentiekis, kanalizacija, trifazė elektra, dviejų tarifų skaitliukai - Lesto.
Namo pirmas ir antras aukštas apšiltinti, pristatyta stiklinė veranda, sudėti mediniai langai, viduje klijuotos medienos durys su stiklais, senai darytas remontas. Po visu namu katilinė, sandėliavimo patalpos, pastatas šildomas kietu kuru-malkomis ar anglimi, boileris vandeniui šildyti kombinuotas. Namo pirmame aukšte virtuvė ir holas, svetainė, valgomasis, tualetas ir vonia atskirai, antrame aukšte miegamasis, darbo kambarys, palėpė.
Sodyba netoli pagrindinio kelio link Skuodo, geras privažiavimas, gyvenvietės pakraštyje, iki Skuodo 11 km. Iki Palangos 45 minutės kelio.

Smulkesnė informacija telefonu: +370 644 444 69.