Aprašymas

Parduodamas turtas - keturių kambarių butas 89 kv.m. yra Vilniaus miesto, Verkių seniūnijoje, daugiabučių gyvenamųjų namų kvartale, ribojamame M. Marcinkevičiaus ir Baltupio gatvių, toliau nuo pagrindinės judrios Mokslininkų gatvės.

Apie 1 km. spinduliu atstumu yra nutolusios medicinos įstaigos: Vilniaus universiteto Santariškių klinikos; Vilniaus Universitetas, Medicinos fakultetas; Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos, Konsultacijų poliklinika, Všį; Vilniaus teritorinė liginių kasa, biudžetinė įstaiga.

Kitoje Santariškių gatvės pusėje yra įsikūręs Nacionalinis vėžio institutas ir kt. 1,3 km. atstumu yra nutolusios mokymo įstaigos, vaikų darželiai, mokykla, parduotuvė "Iki", viešbutis ir kt.

Patogus susisiekimas su miesto centru ir kitais rajonais. Iki miesto centro yra apie 8 km.
Šalia yra viešojo transporto stotelė "Akademijos" (autobuso Nr. 48;50) - 340 m. "Molėtų plentas" stotelė nutolusi apie 540 m.

Namas, kuriame butas yra 1994 metų statybos. Butas yra keturių aukštų daugiabučio gyvenamojo namo antrame aukšte. NTRC duomenų banke registruotas 100 % baigtumas. Butui priklauso garažas, kurio bendras plotas - 17,71 kv.m., taip pat sandėlis, kurio plotas 20,20 kv.m.


Telefonas: +370 644 444 69
Plotas: 89 kv.m.